İptal ve İade Koşulları

findikdali.com İPTAL VE İADE KOŞULLARI

6502 numaralı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun uyarınca findikdali.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünleri size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. 14 günlük yasal süreyi aşan veya "Mesafeli Satış Sözleşmesi" nin 11.maddesinde belirtilen ürünlerde bu iade söz konusu değildir. Bu konuya dikkat etmenizi önemle hatırlatırız.

Ürün gönderimi mutlaka anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ve MNG Kargo ile yapılmalıdır. Aras Kargo ile yapılan gönderilerde paketi kargo görevlisine teslim ederken iade ürün olduğu ve 402519866 sözleşme numarası mutlaka belirtilmelidir. Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Farklı kargo firmaları ile yapılan gönderilerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılan- malıdır.

Aras Kargo ile yapacağınız iadelerde ürünler gönderim için hazır olduğunda 444 25 52 numaralı Aras Kargo Çağrı Merkezi'ni arayarak paketin adresinizden ücretsiz olarak alınmasını talep edebilirsiniz.

MNG Kargo ile yapacağınız iadelerde ürünler gönderim için hazır olduğunda 0850 222 06 06 numaralı MNG Kargo Çağrı Merkezi'ni arayarak paketin adresinizden ücretsiz olarak alınmasını talep edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istediğiniz durumda sitemizde üyelik oluşturarak sipariş verdiyseniz "İade Formu" sayfamızdaki formu doldurmanız işlemleri hızlandıracaktır. Üyelik oluşturmadan misafir olarak verilen siparişlerde destek almak için 0533 554 66 81 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.